Τιμή: 38.99 $
Δημοτικότητα: 26
Μέγεθος: 1277 Kb

Rating: 4.0/5 (Total Votes: 1)

Το πρόγραμμα Magayo Goal είναι η καλύτερη εφαρμογή ποδοσφαίρου με προβλέψεις ποδοσφαίρου για υπολογιστές με Windows. Παρέχει τα ποδοσφαιρικά αποτελέσματα, τα παιχνίδια, τα τραπέζια καθώς και τις προβλέψεις ποδοσφαίρου και τα λεπτομερή στατιστικά στοιχεία. Το magayo Goal app για το ποδόσφαιρο θα αναλύσει τους ιστορικούς αγώνες που έπαιξαν και θα συνιστούσε έξυπνα τα αποτελέσματα για τα επόμενα παιχνίδια. Οι προβλέψεις του ποδοσφαίρου περιλαμβάνουν τα αποτελέσματα πλήρους και ημιχρόνου (νίκη στο σπίτι, ισοπαλία ή νίκη εκτός έδρας), το σκορ πλήρους ωραρίου και τους συνολικούς στόχους. Περιλαμβάνονται λεπτομερείς ποδοσφαιρικές στατιστικές μέχρι τις τελευταίες 10 σεζόν με γραφικά διαγράμματα για τους συνολικούς στόχους, τα γκολ που σημειώθηκαν και οι γκολ που παραχωρήθηκαν. Μπορείτε επίσης να δείτε τα στατιστικά στοιχεία 1X2, την ανάλυση head-to-head, τη συχνότητα των συνολικών στόχων καθώς και τη συχνότητα των βαθμολογιών ημιχρόνου και πλήρους απασχόλησης. Το λογισμικό στόχου magayo υποστηρίζει πολλά ευρωπαϊκά ποδοσφαιρικά πρωταθλήματα όπως η Αγγλική Πρέμιερ Λιγκ, η Γαλλική Λιγκ 1, η Γερμανική Μπουντεσλίγκα, η Ιταλική Serie A και η Ισπανική La Liga. Τα αποτελέσματα του ποδοσφαίρου, τα παιχνίδια και τα τραπέζια πρωταθλήματος για τα υποστηριζόμενα πρωταθλήματα ποδοσφαίρου ενημερώνονται αυτόματα για να σας εξοικονομήσουν την ταλαιπωρία της μη αυτόματης εισαγωγής δεδομένων!